5. Prapor hloubkového průzkumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
5. Prapor hloubkového průzkumu

Airsoftový klub z Trutnova a Olomouce
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Prodám MP5

Goto down 
AutorZpráva
Eis...

Eis...


Po?et p?ísp?vk? : 64
Join date : 06. 12. 09
Age : 34
Location : Tutnov

Prodám MP5 Empty
PříspěvekPředmět: Prodám MP5   Prodám MP5 EmptyMon Dec 07, 2009 12:20 am

MP5 SD6

Zbran má nastříleno okolo 6 000 ran. Použítá byla jen na jediné akci kde se mi ale hned podařilo stratit takový malí čudlík z předpažbý který nedržel hned od dodaní, naštěstí nemá nic společného s chodem ani funkcí zbraně. Zbran mi byla dodána zhruba v polovině července. Se zbraní jsem velice spokojený bohužel jsem se při její koupy unáhlil, chtěl bych si pořídit M4, zbran funguje zatím spolehlivě je pevná nic naní není volné, kromě pažby ta má zhruba milimetrovou vůli. Replika MP5-SD6 je velmi důkladně vyrobena podle originálu. Je vybavena se zásuvnou pažbou, má rovněž i nový celektor ohně typu navy. Přesné vyrobení. Velmi dobře jsou sestaveny poloviny korpusu, nejsou tam žádné spáry. Materiál, který byl použit k výrobě zbraně je kov. Rukojeť je velmi dobře vyrobená z nylonu, jako se používá v ostré zbrani. Tlumič plamene je vyroben z hliníku vyplněným tlumícím materiálem. Při natažení se odkryje regulace hop-up. Vnitřní zesílený mechanismus verze 2, ocelová ozubená kola osazená na ocelových ložiscích 7mm s pružinou 120m/s, trn pružiny je zesílený, ocelový s ložiskem, použít trn verze 3. Nylonový píst, kt. má hliníkový tulej zároveň s ložiskem. Byl použit také lepší motor se zvětšeným momentem otáčení. Se zbraní mohu dodat: hi-cap zasobník na 200bb (originál) a dva zasobníky na 250bb (dokoupené), dále pak horní zvýšenou montáž s kolimátorem+montaží pro baterku+baterku, taktický popruh dvoubodový a vytěrák hlavně. Cena zbraně s veškerýmy doplnky je 4 000 popřípadě dohodou, bez doplnků 3 500, je i možné koupit si jednotlivé doplnky, cena dohodou. Preferoval bych však prodej jako celku.

Foto zde: https://2img.net/r/ihimizer/g/dsc00646y.jpg/
Je to v horší kvalitě, focené pouze mobilem.

Možnost osobního odskoušení.
Kontakt na mě: meil - eis.1@centrum.cz
nebo TEL. - 739771449 stačí sms já se ozvu
nebo skype - Eis...
Návrat nahoru Goto down
 
Prodám MP5
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
5. Prapor hloubkového průzkumu :: 5. prapor hloubkového průzkumu :: Obchod-
Přejdi na: